top of page

Ceremonia Ślubna i Wesele

Rośliny mogą współtworzyć charakter ważnego dla Ciebie wydarzenia. W wyszukanej lub dyskretnej kwiatowej oprawie ślubu, wesela… - podkreślimy nastrój niezwykłych chwil.
Kwiaty będą też gośćmi subtelnie uwalniającymi pozytywne emocje wszystkich uczestników.

IMG_7833.JPG
Bukiet Ślubny Kwiaciarnia Zielona Werand

Bukiety Ślubne

Na tę jedyną i wyjątkową okazję przygotujemy bukiet, w którym według życzenia nowożeńców wyrażone zostaną ich wspólne uczucia, nadzieje i oczekiwania. Dla tych którzy wolą niespodzianki przygotujemy bukiety jako dobrą wróżbę, a dobierzemy tylko takie kwiaty, które zwiastują dobre nowiny.

Wianki Ślubne

W wianku uplecionym w dniu ślubu umieścimy natomiast wszystkie nadzieje i pragnienia kobiety. To głęboko zakorzenione w tradycji przybranie nie jest powszechną ozdobą - ale przez swoją naturalność, podkreśla szczerość uczuć. Jego skromność odkrywa też  piękno Panny Młodej.

IMG_6739.jpg
Panna Młoda z bukietem ślubnym w volkswagenie ogórku

Ogórkiem do Ślubu

Wyruszyć w podróż beztroską jak dzieci kwiaty? Czy wybrać przygodę połączonych obrączką miłośników miłości oddanej. Dla każdej z tych dróg klimat pociągającej wędrówki znajdziesz w niepowtarzalnym „ogórku”. Zapraszamy na wyprawę, aby pośród śladów świetności czasów minionych odnaleźć przeżycia podobne, ale własne i niepowtarzalne.

Ledony

Myślę, że najlepsze fotografie powstają na obrzeżach wydarzeń. Fotografując w różnych sytuacjach zawsze najciekawsze zdjęcia powstawały nie w samym centrum wydarzeń tylko w ich otoczeniu.

William Albert Allard

Pan i Panna młoda którzy siedzą przy stole prezydialnym na ślubie w sali w Młodzikowie
Kobie która trzyma w ręku kwiaty

Kurier Kwiatów

Bukietem dopełnimy każdą rocznicę. Miłości i przyjaźni trwanie kwiatami uczcimy - bo dojrzałość uczuć pamięci wymaga. Bukiet ubierzemy w te emocje, które trwając nie gasną,
a mocniejsze się stają. Związku osób subtelność w kwiatach ukryjemy.

bottom of page